Lee Min Ho’nun Askerlik Tarihi Açıklandı

Lee Min Ho’nun Askerlik Tarihi Açıklandı

Lee Min Ho , Gangnam Bölge Afisinde , daha önce Jung Il Woo ile geçirdiği ,bacağında kalıcı hasar bırakan trafik kazasından dolayı Sosyal Görevli olarak 12 Mayıs’ta görevine başlayacak.

Netizen Yorumları

1.[+10205] O’nun Ve Kyuhyun’un araba kazası çok ciddi.Askerlikten kaçmak için hasta gibi davranan kişilerin değil ,bunlar gibi çocukların kamu servisi yapması gerekir.Sorumsuz insanlar yüzünden onlar gibi masum çocukların nefret alması üzücü.
2.[+7600] Bof’tan önce LMH , Jung Il Woo ile ciddi bir kaza geçirdi.Bu çok bilinir.
3.[+6490] LMH 2006’da kaza geçirdi.Uyluk e ayak bileği kemikleri kırıldı ve metal takıldı. City Hunter çekimleri sırasında da başka bir kaza geçirdi.Bu kamu servisi için yeterli sebep.
4.[+5886] Jung Il Woo ile kazasından dolayı yaklaşık 1 yıl hastanede kaldı.Bacağının durumu şimdi iyi değil, aksiyon sahnelerinden diğer bacağını kullanıyor. Lütfen Ona küfretmeyin.
5.[+4077] Sarhoş sürücü yüzünden LMH bir ay komada kaldı ve yaklaşık bir yıl hastanede yattı.O çok ciddi bi kazaydı, nerdeyse ölüyordu .
6.[+1351] Bof’tan önce onun neredeyse ölüme sebebiyet veren ciddi bir kaza geçirdiğini duydum. Böyle çocukların kamu hizmeti yapması lazım.
7.[+1110] Onun kazasının ölümcül olduğunu duydum.Güvenli bir şekilde dön.
8.[+915] Sarhoş sürücü LMH’nun 1 ya komada kalmasına ve 1 yıl hastanede yatmasına neden oldu. Onun aktif görev yapması imkansız.
9.[+873] Benim etrafımda bir sürü sağlıklı kamu hizmeti yapan insan var. O, önce araba kazası geçirdi bu yüzden kamu hizmeti yapmalı.

kaynak: Yeppudaa – seven ny

Daha önce yayınlanmış haber…


Lee Min Ho’nun ajansı MYM Entertainment, aktörün katılımıyla ilgili ayrıntıları açıkladı ve “Askerlik hizmetine ne zaman başlamaya karar verip vermediğini kamu hizmeti görevlisi yapacak, önümüzdeki yılın başlarında bakacağız” dedi.

Aracın kazalarından ötürü fiziki yaralanma tarihinde aktif görevli bir asker yerine aktörü kamu hizmet memuru olarak kabul etme kararı. 2006 yılında Lee Min Ho, metal vidaların yerleştirilmesine neden olan ciddi bir trafik kazası geçirdi. Cerrahi prosedürün günlük yaşamı üzerinde olumsuz bir etkisi olmasa da, hareketli sahneleri çekerken metal vidaları çıkardı.

Sonra, “City Hunter” tiyatrosu için çekim yaparken 2011’de geri döndüğünde, içinde bulunduğu aracı yok eden başka bir trafik kazası geçirdi. Fiziksel kontrol sırasında zavallı koşullarında Lee Min Ho halka hizmet etti Askerlik görevine başladığında görevli memur olarak görev yapmıştır.

Geçen ay Lee Min Ho, Çinli bir röportajda “Tam olarak ne zaman askerlik görevine başlayacağıma karar veremedim” dedi. Şu anda Lee Min Ho’nun listeye girmeden önceki son çalışması olacak olan bu yılın sonunda Park Ji Eun tarafından yazılan bir SBS dramasında göründü. Aktör ayrıca, ilk Çinli filmi “Bounty Hunters” ın prömiyeri için sabırsızlıkla bekliyor.

Etiketler:

  • asya dizi

    Dönüşte güzel bir aksiyon dizisiyle bizi ödüllendirir inş..