ASYADİZİ


Que Sera Sera 1.Bölüm

Que Sera Sera 1.Bölüm Asya Dizi İzle

Birinci Kısım

İkinci Kısım

Dizinin Konusu

Que Sera Sera 1.Bölüm

Que Sera Sera

Henüz bir dizi açıklaması eklenmemiş.
Dizi Yorumları

dızıyı ızlemeden once konusunu nasıl ogrene bılırız konuları yazıyomusunuz


Yazan : lamia güneş
Tarih : Mart 19th, 2010 // 18:40

Eric as Kang Tae Joo
Jung Yoo Mi as Han Eun Soo
Yoon Ji Hye as Cha Hye Lin
Lee Kyu Han as Shin Joon Hyuk

ZATWN ERİC OLMASI YETERLİ.SÜPER ADAM YA.
KONUSUNA GELİNCE HER YERDE ÇOK SAÇMA ŞEYLER YAZMIŞLAR.KENDİMCE AÇIKLIYIM:
BİZİM ERİC BİRGÜN KAPISINDA BİR KIZ GÖRÜR.KIZ BACISININ ORDA OLDUĞUNU SANMAkTADIR.ERİC E SAPIK MUAMELESİ YAPAR.ERİC TE GAYET KABADIR.VE KIZI KOVAR.DERKEN BİZİM KIZIN TUVALETİ GELİR.ZORLA ADAMIN EVİNE GİRER.ADAM ZATWN KIZA KILKEN ,İYİCE SİNİRLENİR.:)
DERKEN KIZ KAPI NOSUNU YANLIŞ ANLADIIĞNI FARK EDER.BACISI 3 KAPI İLERDEDİR..İŞTE VELHASIL TANIŞMALARI BÖYLE OLUR.
Bİ DE DİĞER ÇİFTİMİZ VAR.ÇOCUKLUKTAN BERİ AYNI EVDE YAŞAYIP BİRBİRİNE AŞIK,HATTA Bİ SÜRE YURTDIŞINDA SEVGİLİ OLAAN ÇİFTİMİZ:)ONLARDA DA ADAM KIZI KABUL ETMEZ.BUNU HAİNLİK OLARAK GÖRÜR.VE BİRLEŞEMEZLER.
DERKEN BİZİMKİLERİN HEPSİ Bİ ŞEKİLDE KAYNAŞIR.AŞKLAR
,SEVGİLİLER YER DEĞİŞTİRİR DURUR..
ANLAYACAĞINIZ 16 BÖLÜMLÜK HOŞ BİR DİZİ:)
ŞFK SUNDU:)


Yazan : ŞAFAK
Tarih : Mart 28th, 2010 // 22:39

bu diziyi hep erteledim nedenini hiç bilmiyorum. 1. bölümü uzun aralıklarla tam iki defa izledim ama yok bu diziye karşı bir önyargım vardı hem konusu da çok sıradandı eric moon’u da ozmnlar pek tanımıyordum ve bir kaç yerde bu diziyle ilgili tanıtım yazısı gördüm ve 3. defa 1. bölümü izlemeye karar verdim heralde izleyenler yanılıyor olamazlardı onları iyiki dinlemişim ilk bölümlerde ee neresi bu dizinin ilginç diyorsunuz gerçekten yanılıyorsunuz türünün tek örneği diyebilirim 5 ve 6 bölümlerden sonra olaylar ilginçleşiyor. burası aynen alıntıdır (Bizim alıştığımız Kore dizilerinde genelde öpüşcek gibi olup öpüşmezler, nispet için başkalarıyla çıkarlar ama aslında bir çiftin yaşaması gereken şeyleri yaşamazlar. Böyle pek çok şey olacak gibi olur ama sonunda öyle olmayacağını biliriz. Yani esas çift hep masum ve saftır, ayrılsalar bile birbirlerine sadıktır vs. İşte bu dizi bu kuralları yıkıyor) hiç masraftan çekinmemişler bol bol öpüşme sahnesi göreceksiniz :)) bu arada eric moon seni daha önceden nasıl keşfedememişim yaaa


Yazan : medusa
Tarih : Ekim 10th, 2011 // 00:25

bunu izlemek için artık çok mu geç :(


Yazan : sa rang
Tarih : Şubat 2nd, 2012 // 23:59

:(((( izlemek istiyoruummmmm :((((


Yazan : sa rang
Tarih : Şubat 3rd, 2012 // 00:00

sayilmayacak kadar dizi izledim ve hayatimda bu kadar tipsiz,acayip 1 ni gormedim,,,,bu nasil kadindir,ruhsuz duvar gibi…..ilk ve son dizisi bu olmali bence o kadar itici ve sevimsiz 1 tarafi varki,,,,zaten dizinin konusuda basli basina 1 olay amerikan dizileri boylece halt etmis oldu,,,,bu ne,o onun karisiyla bu bunun esiyle…..


Yazan : p1nk
Tarih : Nisan 10th, 2012 // 23:37

hizimi alamadim,,,,ya arkadas boyle seymi olur bu ne rahatlik,kizida oyle 1 buyutdulerki sanki ne,,,en azindan bari kadinda 1 sey olsa ya…..yine o kapida salak gibi sonda yatmasi da cok iticiydi…..


Yazan : p1nk
Tarih : Nisan 10th, 2012 // 23:45

ıyyyyyyy kötü begenmedim kızz iticii saç
şekli özellikleee


Yazan : Choi Jin Wook oppam:)
Tarih : Nisan 12th, 2012 // 13:56
Yorum Yap