ASYADİZİ


Save Your Last Dance For Me 1.Bölüm


Yapım Yılı: 2004
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram
Tüm Türler: Dram, Romantik
Nam-ı Diğer: Save the Last Dance With Me
Majimak Chumeun Nawa Hamgge
Firma: SBS
Vizyon Tarihi: 23.10.2004
Bölüm sayısı: 20
Çeviri: Mitra (cok tesekkurler )

– Oyuncular –

Eugene: Ji Eun Soo
Ji Sung: Kang Hyun Woo
Lee Bo Young: Yoon Soo Jin
Ryu Soo Young: Jung Tae Min
Lee Hye Young: Kang Hyung Jung
Kim Mu Saeng: Chairman Kang
Kim Young Ran: Ms. Park
Park In Hwan: Eun Soo’s father

– Konusu –

Eun Soo (Eugene) babasının küçük motelini çalıştıran iyi yürekli bir genç kızdır. Eun Soo kaderinin seyrini değiştirecek bir kazayla, hafızasını kaybetmiş bir adamla tanışır. “Baek Ho Chang” adını verdiği bu genç adam bir gün aniden ortadan kaybolur. Asıl sorun Baek Ho Chang’ın gerçek adının Kang Hyun Woo olması ve büyük bir şirketin mirasçısı olmasıdır.

Dizinin Konusu

Save Your Last Dance For Me 1.Bölüm

Save Your Last Dance For Me

Henüz bir dizi açıklaması eklenmemiş.
Dizi Yorumları

Main Cast : Yoo Jin (Eugene), Ji Seong, Lee Bo-yeong, Ryoo So-yeong
Genre : Drama, Romance
Production : SBS
Year : 2004
Episodes : 20

Synopsis:
Eunsoo (Soo-jin) küçük bir hotel işleten babasıyla birlikte kasabada yaşamaktadır. Eunsoo saf ve samimi sıradan bir kızdır, ama yaşamı hafızasını tamamiyle kaybeden bir adamla tanıştığı zaman değişecektir. Bir gün kaybolmuş ve kim olduğunu bilmeyen bir adamla tesadüfen karşılaşır. Adam yakın bir zamanda meydana gelen bir kaza yüzünden hafızasını kaybetmiştir. Soo-jin iyi kalpli biri olduğundan dolayı adama yardım eder, onu evine götürür ve ona bakar; hatta ona bir isim verir: “Baek Chan-ho”. Chan-ho kısa sürede Soo-jin ve babasına alışmıştır. Soo-jin and Chan-ho arasında aşk başlar ve gelişir; çok yakın zamanda düğün çanları duyulacaktır, evlenmeyi planlarlar. Ama düğün törenlerinin gecesinde Eunsoo’nun babası aniden ölür. Ve çok kısa bir süre sonra Chan-ho da ortadan kaybolur. Chan-ho hafızasını yeniden kazanmış ve ortadan kaybolduğunu düşünen Soo-jin’i bırakmıştır. Göz açıp kapayıncaya dek Eunsoo’nun dünyada en çok sevdiği iki insan onu terk etmiştir.

Ama Chan-ho’nun ortadan kayboluşu için nedenleri vardır: gerçek adı Kang Hyun-woo’dur ve büyük bir şirketler zincirinin varisidir. Kazayı hatırlar ve daha sonra bu kazanın ondan kurtulmak için bir plan olduğunu öğrenir. Biri onu öldürmek için komplo kurmaktadır… Chan-ho’nun ortadan kayboluşundan sonra, Soo-jin Chan-ho’yu gördüğü şehre gelir ve burada bir iş bulur…


Yazan : admin
Tarih : Şubat 26th, 2010 // 10:15

affedersiniz videoda sorun mu var yoksa sorun benden mi kaynaklanıyor?yardım eder misiniz lütfennn?şimdiden çok teşekkür ederim.
😀


Yazan : [email protected]
Tarih : Şubat 26th, 2010 // 21:11

seyredilmiyor.


Yazan : ahmet duman
Tarih : Şubat 27th, 2010 // 21:50

çok güzel bir drama burada çevirisi yarım kalmış olsada benim sınır tanımaz ji seong hayranlığım sayesinde başka siteden bulup izledim. herkese tavsiye ederim çok sade, tek solukta izleyebileceğiniz bir dizi. teşekkürler


Yazan : su_lee
Tarih : Ekim 25th, 2011 // 13:23
Yorum Yap